Strona Główna
Produkcja linek
Dorabianie linek
Linki zmiany biegów
Dane teleadresowe
Mapka

Produkcja cięgien i wałów giętkich     Proponujemy Państwu szeroką gamę linek sprzęgła, gazu, hamulca, licznika do samochodów osobowych, ciężarowych, a także jednośladów po ciężki sprzęt drogowo budowlany.

     W naszej produkcji na życzenie klienta znajdują się linki zarówno typowe jaki i te które są stosowane w różnych rozwiązaniach technologicznych takich jak: linka regulacji położenia fotela, wysokości kolumny kierowniczej, sterowania mechanizmów wywrotowych.

     W krótkich seriach wykonujemy linki do wózków dziecinnych, foteli wypoczynkowych oraz do wszystkich urządzeń gdzie nie jest zastąpiony ruch cięgna czy linki.

     Produkowane przez nas linki są wykonane z materiałów o najwyższej jakości. W zależności od zastosowania są to liny ocynkowane lub nierdzewne w różnych splotach i osłonach. Jako osłony stosujemy pancerze z drutu okrągłego lub płaszczonego powlekane tworzywem, zakończone zakuciami chronionymi galwanicznie przed korozją.

     Natomiast na linki pchająco-ciągnące gdzie jest wymagana duża wytrzymałość na rozciąganie stosujemy liny zbrojone nierdzewną płaską taśmą oraz pancerz wzdłużny pojedynczo lub podwójnie zbrojony. Dzięki unikalnemu utwardzeniu materiałów laserem promieni ultra fioletowymi nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych. Cięgna te zastosowane są w samochodach ciężarowych maszynach drogowych, budowlanych, rolniczych itp.

 

 

© Motolinki
Linki Projekt:LiWeb.pl
Skanowanie slajdów, negatywów